vtg
28 آذر 1401 - 11:19

۱۱۷۸۱ کرمانشاهی تسهیلات فرزندآوری را دریافت کردند

کرمانشاه- سرپرست ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اشاره به ضرورت حمایت از خانواده گفت: ۱۱ هزار و ۷۸۱ کرمانشاهی تسهیلات فرزندآوری را دریافت کردند.

منوچهر حاتمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: میزان فعلی پرداخت وام ازدواج در استان کرمانشاه طی هشت ماهه نخست سال جاری ۶۰ درصد است.

وی افزود: در حال حاضر از مجموع ۲۷ هزار و ۱۴۱ ثبت نام کننده در سامانه تسهیلات ازدواج، تعداد ۱۷ هزار و ۱۴۳ نفر موفق به دریافت تسهیلات شده‌اند.

سرپرست ورزش و جوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: پنج هزار و ۵۰۳ نفر در مرحله تشکیل پرونده و چهار هزار و ۴۹۵ نفر نیز در انتظار تعیین شعبه هستند اما قطعاً تا پایان سال این رقم افزایش خواهد یافت.

حاتمی بیان کرد: انتظار می‌رود با تسریع در پرداخت‌ها و همکاری شبکه بانکی در این زمینه که مورد تاکید رئیس جمهور نیز است تا پایان سال به میزان ۹۰ درصد متقاضیان موفق به دریافت تسهیلات ازدواج گردند.

وی در خصوص میزان تسهیلات فرزندآوری در شش ماهه نخست سال جاری، ادامه داد: از ۳۰ هزار و ۳۸۲ پرونده تشکیل شده ۱۱ هزار و ۷۸۱ نفر موفق به دریافت تسهیلات شده اند و این در حالیست که هم اکنون ۹ هزار ۵۳۲ هزار نفر در نوبت تشکیل پرونده و ۹ هزار و ۶۸ نفر نیز در مرحله تشکیل پرونده هستند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 919463