vtg
08 فروردین 1402 - 14:20

مجمع نمایندگان کرمانشاه برای رفع مشکلات استان کمک کنند

کرمانشاه- امام جمعه کرمانشاه با اشاره به ظرفیت‌های استان درزمینه‌های مختلف، گفت: مجمع نمایندگان کرمانشاه برای رفع مشکلات استان کمک کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما ظهر سه شنبه در دیدار با شهریار حیدری نماینده مردم شهرستان‌های قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی بر حفظ تمامیت ارضی استان کرمانشاه تأکید کرد.

وی افزود: استان کرمانشاه با داشتن استعدادهای عظیم خدادادی اعم از منابع، اماکن فرهنگی و گردشگری، طبیعت کم نظیر و زیر ساخت‌های منحصر به فرد، باید جایگاهی بهتر و شکوفا تر در زمینه‌های اقتصادی و رفع معضل بیکاری داشته باشد، حال آنکه در حال حاضر اینگونه نیستیم.

امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: برای برون رفت از وضع موجود همه مسئولان و نمایندگان استان مکلف هستند و باید راهکار ارائه دهند.

علما بیان کرد: همه مسئولان و دست اندرکاران موظف هستند کارهایی را که انجام می‌دهند به مردم بگویند تا مردم در جریان این کارهای بزرگ قرار گیرند و برای مدیریت‌ها افراد سالم و بی حاشیه و صحیح به کار گرفته شود زیرا افراد درست و پاک به نفع استان است و نمایندگان نباید نیروهای مدیر را قلع و قمع کنند.

شهریار حیدری نماینده مردم شهرستان‌های قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گزارشی از برنامه‌های حوزه انتخابی خود را ارائه کرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1114097